Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

WYNIKI PRZESŁUCHAŃ KANDYDATÓW

Nazwisko Imię klasa instrument OSM I st. OSM II st. PSM I st. PSM II st. Zakwalifikowany Przyjęty cykl
Banaś Emma IIa skrzypce TAK TAK TAK TAK ośmioletni
Bezpalko Agata I obój TAK TAK TAK sześcioletni
Broda Łucja Ia klarnet TAK TAK TAK ośmioletni
Byrska Nadia I obój TAK TAK TAK sześcioletni
Cempura Rita Ib fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Cespedes-Domalewski Maksymilian I fortepian NIE TAK TAK TAK ośmioletni
Chmaj Emilia Ib skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Chytrzyński Krzysztof I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Czerw Maria I śpiew TAK TAK TAK czteroletni
Częczek Sergiusz Ib skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Dachowski Jakub Ia perkusja TAK TAK TAK ośmioletni
Dara Sandra I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Dąbrowa Alicja I skrzypce TAK TAK TAK czteroletni
Dąbrowska Anna I saksofon TAK TAK TAK sześcioletni
Dąbrowska Alicja III wiolonczela TAK TAK TAK sześcioletni
Domagała Adam I gitara TAK TAK TAK sześcioletni
Doniec Amelia III kontrabas NIE TAK kontynuacja kontynuacja sześcioletni
Dorman Oliwier I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Drak Maksymilian I puzon TAK TAK TAK sześcioletni
Dudzik Elżbieta I wiolonczela TAK TAK TAK czteroletni
Filipek Zuzanna Ia flet TAK TAK TAK ośmioletni
Filipek Michalina VII fortepian TAK NIE kontynuacja kontynuacja ośmioletni
Fudalińska Julianna Ia skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Gajda Antoni III saksofon NIE TAK kontynuacja kontynuacja sześcioletni
Gajowska Milena I gitara TAK TAK TAK sześcioletni
Gawrońska Konstancja I gitara TAK TAK TAK czteroletni
Golik Gabriel Ib fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Gozdecka Stefania Ib fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Graczak Zuzanna I skrzypce NIE TAK TAK TAK ośmioletni
Gryzik Julia I fortepian TAK NIE sześcioletni
Guanzhong Pan I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Idzi Krzysztof I trąbka TAK TAK TAK sześcioletni
Kaczmarek Wiktoria I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Kaleńczuk Igor Ib gitara TAK TAK TAK ośmioletni
Kaleta Nawojka IIb waltornia TAK TAK TAK TAK ośmioletni
Kaliciecka Kornelia Ib skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Kalinowska Marcelina II saksofon NIE TAK kontynuacja kontynuacja sześcioletni
Kaptur Zofia I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Kawa Jadwiga III obój TAK TAK TAK TAK ośmioletni
Kawulok Paweł I gitara TAK TAK TAK sześcioletni
Kita Weronika I kontrabas TAK TAK TAK sześcioletni
Kliczewski Mateusz III fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Kluza Milena VII flet TAK NIE kontynuacja kontynuacja ośmioletni
Kocot Hanna Ib saksofon/ TAK TAK TAK ośmioletni
Kolomoiets Zoia I klarnet TAK TAK TAK sześcioletni
Kolomoiets Maksym I trabka TAK TAK TAK czteroletni
Konarska Anika Ib flet TAK TAK TAK ośmioletni
Kopeć Bruno I trąbka TAK TAK TAK sześcioletni
Kopiczak Laura I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Kopiczak Maria I flet TAK TAK TAK sześcioletni
Kowalska Nina Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Kozacki Piotr I eufonium TAK TAK TAK czteroletni
Kozłowska Alicja Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Kozłowska Radochna Ib fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Król Aleksander Ib klarnet TAK TAK TAK ośmioletni
Krzemiński Leon IV fortepian NIE TAK kontynuacja kontynuacja sześcioletni
Kubic Sara I puzon TAK TAK TAK czteroletni
Kuca Julia I gitara TAK TAK TAK sześcioletni
Kupiec Emilia I trąbka TAK TAK TAK sześcioletni
Kuśmierczyk Jakub I fortepian NIE TAK TAK TAK ośmioletni
Kuźniar Weronika I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Kwiecień Weronika Ia skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Liro Antonina I flet TAK TAK TAK sześcioletni
Liro Hanna I saksofon TAK TAK TAK sześcioletni
Lorek Kornelia I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Lorek Maja I skrzypce TAK TAK TAK czteroletni
Łach Inga I puzon TAK TAK TAK sześcioletni
Madejska Liliana I skrzypce TAK NIE sześcioletni
Maśnica Maksym Ib fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Mazer Radosław III gitara NIE TAK kontynuacja kontynuacja sześcioletni
Mazoń Weronika I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Mazurczak Hanna I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Meizan Li I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Michaldo Rafał I sakshorn TAK TAK TAK czteroletni
Mielniczek Tomasz I perkusja TAK TAK TAK sześcioletni
Mierzwa Aleksandra I śpiew TAK TAK TAK czteroletni
Mikłusiak Karolina I śpiew TAK TAK TAK czteroletni
Mikucka Weronika Ib fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Misiewicz Jakub I saksofon TAK TAK TAK sześcioletni
Mlonek Kacper I klarnet NIE TAK TAK TAK ośmioletni
Nalewajko Hubert III kontrabas NIE TAK kontynuacja kontynuacja sześcioletni
Niezabitowski Wojciech I trąbka TAK TAK TAK sześcioletni
Nowak Maja I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Nycz Alicja I skrzypce NIE TAK TAK TAK ośmioletni
Ohradzynska Vladyslava Ib skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Olender Iwona Ia skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Orlicka Alicja Ia gitara TAK TAK TAK ośmioletni
Orzeł Joanna I flet TAK NIE sześcioletni
Osyczka Nina Ia flet TAK TAK TAK ośmioletni
Pałka Aleksandra I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Pietrzak Liliana I skrzypce TAK NIE sześcioletni
Pisarska Julita I skrzypce TAK TAK TAK czteroletni
Płatek Julia I flet TAK TAK TAK sześcioletni
Płatek Wiktoria I altówka TAK TAK TAK sześcioletni
Porębska Wiktoria I waltornia TAK TAK TAK sześcioletni
Potrzeszcz Nikodem IIb obój TAK TAK TAK TAK ośmioletni
Pytlik Natalia I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Pytlik Filip III kontrabas TAK TAK TAK sześcioletni
Radwański Stanisław Ib gitara TAK TAK TAK ośmioletni
Ramus Julia Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Rokicka Nina Ib saksofon TAK TAK TAK ośmioletni
Rosiek Maksymilian Ia skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Rosiek Aleksandra VII fortepian TAK NIE kontynuacja kontynuacja ośmioletni
Saievych Denys II trąbka TAK TAK TAK czteroletni
Sąsiadek Aniela I wiolonczela TAK TAK TAK sześcioletni
Smoleń Eric VII fagot TAK NIE kontynuacja kontynuacja ośmioletni
Staniewska Anna Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Stanisz Bartłomiej I gitara TAK TAK TAK czteroletni
Stankiewicz Dominik III saksofon TAK TAK TAK sześcioletni
Stasiowski Karol Ia skrzypce TAK TAK TAK ośmioletni
Steczkowska Rita I wiolonczela TAK TAK TAK sześcioletni
Stefańczyk Jan IIb waltornia TAK TAK TAK TAK ośmioletni
Stefańczyk Oliwia IVb klarnet TAK TAK TAK TAK ośmioletni
Stefańczyk Mikołaj IV perkusja NIE TAK kontynuacja kontynuacja czteroletni
Strug Szymon Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Sułek Jakub I saksofon TAK TAK TAK czteroletni
Surma Laura I fortepian NIE TAK TAK TAK ośmioletni
Sysuła Franciszek Ia akordeon TAK TAK TAK ośmioletni
Szczygieł Zuzanna III fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Szełęga Jan III gitara TAK TAK TAK sześcioletni
Szoma Gracjan I kontrabas TAK TAK TAK czteroletni
Szyszko Blanka Ib gitara TAK TAK TAK ośmioletni
Śmigla Antoni Ib trąbka TAK TAK TAK ośmioletni
Tereshko Kornelia Ib perkusja TAK TAK TAK ośmioletni
Trębacz Kacper I puzon TAK TAK TAK sześcioletni
Tsvetkov Matvei I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Uchacz Kornelia I gitara TAK TAK TAK sześcioletni
Uchacz Antonina I skrzypce TAK TAK TAK sześcioletni
Uroda Aleksandra Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Wcisło Łucja I flet TAK TAK TAK sześcioletni
Weron Maja I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Węglarz Zuzanna I śpiew NIE TAK TAK TAK czteroletni
Wiatrowska Kalina Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Wierzbicka Zofia Ia flet TAK TAK TAK ośmioletni
Włodarczyk Krzysztof III akordeon NIE TAK kontynuacja kontynuacja sześcioletni
Wodka Anna I altówka TAK TAK TAK sześcioletni
Wojdyła Antonina Ib fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Wolak Aleksander Ia fortepian TAK TAK TAK ośmioletni
Woźny Kinga I altówka TAK TAK TAK czteroletni
Wróblewski Tymoteusz I perkusja TAK TAK TAK sześcioletni
Zaremba Iga I fortepian NIE TAK TAK TAK ośmioletni
Zbroja Karol I fortepian TAK TAK TAK sześcioletni
Zdziechowicz Karol VII fortepian TAK NIE kontynuacja kontynuacja ośmioletni
Zięba Marek I wiolonczela TAK TAK TAK sześcioletni
Zioło Kornelia I akordeon TAK TAK TAK sześcioletni

Osoby nieumieszczone na liście proszone sa o kontakt z sekretariatem szkoły.