Konkurs czytania nut głosemZespół Państwowych Szkół Muzycznych
Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Konsultacje dla rodziców

  • Adamiszyn Ewa – środa, 14.15 – 15.00
  • Banaś Paulina – piątek, 14.00 – 14.30
  • Borkowski Mateusz – piątek, 8.50 – 9.35
  • Chanek Robert – wtorek, 10.45 – 11.30
  • Cholewa Agnieszka – środa, 15.00 – 15.45
  • Ciesielska Marta – wtorek, 8.00 – 8.40
  • Dyląg Paweł – wtorek, 8.20 – 8.50
  • Fular Ewa – piątek, 9.45 – 10.30
  • Godzicka Justyna – wtorek, 13.15 – 13.45
  • Hodor Jadwiga – wtorek, 13.40 – 14.10
  • Ilnicka Anna – czwartek, 13.30 – 14.15
  • Jerzmanowska Małgorzata – wtorek, 14.10 – 14.40
  • Kalarus-Grabowska Renata – piątek, 7.30 – 8.00
  • Klimas Brygida – czwartek, 9.45 – 10.30
  • Krakowska-Wróblewska Ilona – wtorek, 8.10 – 8.45
  • Krawczyk Alicja – czwartek, 13.30 – 14.15
  • Kubacka Anna – poniedziałek, 13.10 – 13.40
  • Kurcz Barbara – wtorek, 14.15 – 14.45
  • Kurowska Marzena – wtorek, 13.30 – 14.15
  • Lewandowska Dorota – piątek, 10.40 – 11.10
  • Lubaszewska Maria – środa, 13.15 – 13.45
  • Lubojańska Karolina – środa, 12.25 – 13.00
  • Malinowska Anna – czwartek, 14.15 – 15.00
  • Mateja Łukasz – poniedziałek, 13.15 – 14.00
  • Mielniczek Arkadiusz – środa, 14.15 – 15.00
  • Nagawiecka Krystyna – wtorek, 14.10 – 14.40
  • Niedbał Alina – środa, 12.25 – 13.10
  • Oświęcimska Beata – czwartek, 13.15 – 14.00
  • Pałka Marcin – piątek, 14.15 – 15.00
  • Peszat Tomasz – środa, 7.35 – 7.55; poniedziałek, 11.00 – 11.30
  • Pikor-Boczek Anna – wtorek, 14.45 -15.25
  • Pilch-Kasprzyk Barbara – środa, 13.15 – 13.45
  • Piskorz Mirosław – piątek, 12.25 – 13.10
  • Piwowar Anna – środa, 12.25 – 13.10
  • Pleśniarska Kinga – wtorek, 8.00 – 8.30
  • Pudełko Weronika – czwartek, 14.15 – 15.00
  • Sudek Agata – środa, 12.25 – 13.10
  • Sułek Justyna – piątek, 13.10 – 13.50
  • Szymanowski Grzegorz – piątek, 15.00 – 15.30
  • Świerad Magdalena – środa, 11.50 – 12.25
  • Tarkowska Katarzyna – poniedziałek, 13.25 – 14.10
  • Tokarska Anna (s. Nikola) – poniedziałek, 12.25 – 13.10
  • Walczak Zofia – piątek, 13.15 – 14.00
  • Wiktorczyk-Dzioba Magd. – poniedziałek, 14.30 – 15.00
  • Zdenkowska Bożena – poniedziałek, 9.45 – 10.30