Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych - strona archiwalna
Link do nowej strony ZPSMuz im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie »

Informacje bieżące

Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz Schroniska „Psie Pole” w Racławicach.

Tegoroczna akcja na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psie Pole” w Racławicach, zwieńczona koncertem charytatywnym i kiermaszem, przyniosła rekordowy wynik – udało się nam zebrać 5 050 zł. Serdecznie dziękujemy!!! Kwotę tę przeznaczyliśmy – zgodnie z potrzebami Schroniska – na zakup klatek kennelowych. Po długim oczekiwaniu na realizację zamówienia, dziś klatki – w sumie 18 szt. – zostały odebrane od producenta przez Pracowników Schroniska i dotarły do Racławic! Klatki kosztowały 4812,99 zł, za pozostałą kwotę została zakupiona i przekazana Schronisku karma dla szczeniaków (faktury do wglądu u organizatorów akcji).
Serdecznie dziękujemy wszystkim Nauczycielom, Uczniom i ich Rodzinom, którzy bezinteresownie, z entuzjazmem i poświęceniem włączyli się w organizację koncertu, przygotowali prace plastyczne, wypieki, przekazali przedmioty na kiermasz oraz dary dla Schroniska (karmę, koce itp).
Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili zdjęcia swoich pupili na wystawę fotograficzną #NIEKUPUJADOPTUJ, popularyzującą adopcje zwierząt.
Gorące podziękowania kierujemy do wspaniałej publiczności, której hojność ma tak wymierną postać!

To był wyjątkowy wieczór, podczas którego daliśmy wyraz naszej troski i odpowiedzialności za los zwierząt skrzywdzonych przez człowieka.

Do zobaczenia za rok!

W imieniu organizatorów
Iwona Chudzikiewicz


Matematyczny Kangur

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16.04 br czwartek