AmfiteatrZespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Harmonogram Przesłuchań

Dęte blaszane 14-15.11.2018

  środa 14 .11.2018  
     
  godz. 9.30  
1. Wojciech Cebula ZPSMuz. Kraków
2. Karol Kajm ZPSMuz. Kraków
3. Antoni Zdziech SM I i II st. Kraków
4. Zofia Gancarz SM I i II st. Kraków
5. Zofia Bujak SM I i II st. Kraków
6. Leon Gawlik ZSM Wieliczka
7. Antoni Wołkowicz SM I st. Bobowa
8. Mateusz Mazur SM I st. Skawina
9. Kacper Polaszczyk OSM I st. Kraków
  10.40-11.00 przerwa  

  godz. 11.00  
10. Krzysztof Sarga SM I st. Świątniki Górne
11. Jakub Konopka SM I st. Świątniki Górne
12. Bartosz Sala SM I st. Brzesko
13. Bartosz Stańczyk SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów
  godz. 12.00-12.15 przerwa  
  godz. 12.15  
14. Bartos Dybała SM I st. Koszyce
15. Mateusz Wilk SM I st. Koszyce
16. Weronika Kubik SM I st. Domosławice
17. Rafał Cygan SM I st. Czasław
  godz. 12.50  
18. Kamil Sroka SM I st. Czasław
19. Przemysław Bukowiec ZPSM Bochnia
20. Sebastian Seremak ZPSM Bochnia
21. Adrian Twaróg SM I st. Żegocina
22. Tomasz Tomczyk PSM I st. Miechów
23. Jan Żurek SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów
     
  13.50-15.30 przerwa  
  godz. 15.30  
24. Jakub Rompalski PSM I st. Żywiec
25. Jakub Flaka PSM I st. Żywiec
26. Emilia Kastelik PSM I st. Żywiec
27. Filip Koselarz SM I st. Pińczów
  godz. 16.05  
28. Daria Mróz ZPSM Kielce
29. Kacper Baran ZPSM Kielce
30. Damian Prus ZPSM Kielce
  16.35-16.50 przerwa  
  godz. 16.50  
31. Amadeusz Lasia SM I st. Pińczów
32. Anna Przybyłowicz ZPSM Gorlice
33. Krzysztof Kędzior ZPSM Gorlice
34. Wiktoria Tokarczyk PSM I i II st. Nowy Sącz
35. Kacper Michalik PSM I i II st. Nowy Sącz
  godz. 17.30  
36. Damian Węgrzyn PSM I i II st. Nowy Sącz
37. Łukasz Pomietło SM I st. Rożnów
38. Bartosz Gabryś PSM I i II st. Nowy Targ
39. Albert Moś PSM I i II st. Nowy Targ
     
  godz. 18.00  
40. Klaudia Michniak SM I st. Sobolów
41. Albert Kowalik SM I st. Gdów
42. Michał Patrzałek ZSM Tarnów
43. Wojciech Orzeł SM I st. Domosławice
  18.40  
44. Artur Krywoborodenko SM I st. Dobra
45. Kamil Sroka SM I st. Czasław
46. 19.00 zakończenie I dnia  
     
  czwartek 15.11.2018  
  godz. 9.30  
47. Michał Lorenc ZSM Wieliczka
48. Karol Waligóra SM I st. Domosławice
50. Seweryn Stempak ZPSMuz. Kraków
  godz. 10.00  
51. Dominik Nowak ZPSMuz. Kraków
52. Krzysztof Cebula ZPSMuz. Kraków
53. Franciszek Maj ZPSMuz. Kraków
  godz.10.25  
54. Stefan Trzaskalik SM I i II st. Kraków
55. Michał Durowski OSM I st. Kraków
56. Daniel Grzyb SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów
57. godz. 10.50  
58. Mateusz Kot SM I st. Słomniki
59. Bartłomiej Gadowski SM I st. Świątniki Górne
  godz. 11.05-11.30 przerwa  
  godz. 11.30  
60. Krystian Kica SM I st. Mikluszowice
61. Daniel Sapalski SM I st. Stary Sącz
62. Marcin Turek SM I st. Łącko
63. Szymon Stawiarski SM I st. Łącko
64. Patryk Sawina SM I st. Łącko
  godz. 12.10  
     
65. Maciej Marszałek SM I st. Sucha Beskidzka
66. Dawid Pajor SM I st. Sucha Beskidzka
67. Dominik Żmuda SM I st. Sucha Beskidzka
68. Jakub Jaromin SM I st. Sucha Beskidzka
  godz. 12.50  
69. Dominik Bera ZPSM Kielce
70. Emilia Knapik SM I st. Dobczyce
71. Wiktor Orzechowski PSM I st. Myślenice
72. Jakub Burtan PSM I st. Krzeszowice
73. Franciszek Wiercioch ZPSA Zakopane
74. Jacek Konieczny SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów
     
  13.40 zakończenie Przesłuchań