Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych - strona archiwalna
Link do nowej strony ZPSMuz im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie »

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

kończymy rok szkolny 2020/2021, za chwilę rozpoczynamy wakacje. Był to kolejny trudny rok szkolny, w czasie trwania światowej pandemii. Przez większą część roku  nauka realizowana była w trybie pracy zdalnej. Mieliśmy możliwość realizacji lekcji instrumentu w trybie hybrydowym, to bardzo ważne, że przynajmniej częściowo mogliśmy powrócić do naszego najważniejszego zadania, nauki gry na instrumentach, w tradycyjnej formie.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom stanowiącym naszą szkolną społeczność, za efektywną pracę w całym roku szkolnym. Pozwolę sobie wyrazić opinię, że ten rok szkolny został dobrze wykorzystany.

Od lutego w szkole trwają prace termomodernizacyjne. Dziękuje wszystkim za cierpliwe dostosowanie się do pracy w trudnych warunkach lokalowych.

Mam nadzieję, że kolejny rok szkolny pozwoli na pełniejszy powrót do nauki w klasach lekcyjnych, że będziemy cieszyć się z odnowionych pomieszczeń szkoły, że znów cała szkoła będzie tętnić życiem szkolnym.

Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji i spotkajmy się w nowym roku szkolnym 2021/2022 zdrowi i w pełni sił.

Życzę wszystkim zdrowia i odpoczynku wakacyjnego po tym trudnym czasie.

 

Witold Malinowski – dyrektor

.