Jesteśmy z WamiZespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

WYNIKI PRZESŁUCHAŃ KANDYDATÓW 2022 – Zakwalifikowani

Nazwisko Imię klasa instrument Zakwali-fikowany PRZYJĘTY DO
OSM I st. OSM II st. PSM I st. PSM II st. cykl
Andrusiv Roman I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Anioł Żaneta I śpiew TAK TAK czteroletni
Arczewska Karolina I śpiew TAK TAK czteroletni
Bardo Jan I trabka TAK TAK ośmioletni
Bazyliński Emil I perkusja TAK NIE TAK sześcioletni
Bądel Weronika I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Bębenek Karol I flet TAK TAK ośmioletni
Biela Szymon III perkusja TAK TAK sześcioletni
Bielecki Olaf IV puzon TAK NIE konty

nuacja

sześcioletni
Błaszkiewicz Oskar I perkusja TAK TAK sześcioletni
Błądek Franciszek I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Brzostkiewicz Nikola I puzon TAK NIE sześcioletni
Buksa Piotr I trąbka TAK TAK ośmioletni
Cetnarowicz Wiktoria I gitara TAK TAK sześcioletni
Chmielowiec Brunon I organy TAK TAK sześcioletni
Cichoń Angelika II perkusja TAK NIE czteroletni
Ciesielska Ida I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Czmut Lena I fortepian TAK TAK ośmioletni
Czyż Bartłomiej I fortepian TAK TAK sześcioletni
Domagała Filip I fortepian TAK TAK sześcioletni
Dominek Tomasz I akordeon TAK TAK ośmioletni
Drabik Helena I obój TAK TAK sześcioletni
Dudek Gabriela I fortepian TAK TAK ośmioletni
Filipek Michalina VIII fortepian TAK konty

nuacja

NIE ośmioletni
Frolov Mykhailo V fortepian TAK TAK sześcioletni
Gertner Jan I akordeon TAK NIE TAK sześcioletni
Ghiocel-Dunka Lukas I akordeon TAK TAK ośmioletni
Gruza Magdalena I puzon TAK TAK ośmioletni
Gut Julia I fortepian TAK TAK czteroletni
Herman Nikita II śpiew TAK TAK czteroletni
Hnatiuk Andrzej I śpiew TAK TAK czteroletni
Janowska Zofia I perkusja TAK TAK sześcioletni
Jasiulewicz Oliwia I wiolonczela TAK TAK ośmioletni
Jaskólski Marek I trąbka TAK TAK ośmioletni
Jędrzejewska Łucja I klawesyn TAK TAK sześcioletni
Jędrzejewski Tymoteusz I fortepian TAK TAK sześcioletni
Jurczak Witold I obój TAK NIE TAK sześcioletni
Kaczmarczyk Maciej I perkusja TAK TAK ośmioletni
Klejdysz Hanna I fortepian TAK TAK sześcioletni
Koval Vladyslav I fortepian TAK TAK sześcioletni
Kowalczyk Laura I flet TAK TAK ośmioletni
Kowalczyk Ireneusz I śpiew TAK TAK czteroletni
Kowalska Angelina I obój TAK TAK sześcioletni
Krawczyk Anna IV skrzypce TAK NIE konty

nuacja

sześcioletni
Kuc Klaudia I śpiew TAK TAK czteroletni
Kurman Ewa I fortepian TAK TAK sześcioletni
Łasocha Maksymialian I obój TAK NIE TAK sześcioletni
Maduzia Hanna I fortepian TAK TAK ośmioletni
Michaldo Helena I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Mika Natalia I fortepian TAK TAK sześcioletni
Mraczek Julian I fortepian TAK TAK ośmioletni
Nieradka Dominik I gitara TAK TAK sześcioletni
Nowak Maja VIII skrzypce TAK TAK NIE ośmioletni
Ostolski Serafim I wiolonczela TAK TAK sześcioletni
Pabian Melania I fortepian TAK TAK ośmioletni
Pałubniak Alex I fortepian TAK TAK sześcioletni
Panoś Szymon I perkusja TAK TAK sześcioletni
Pasternak Patrycja I klawesyn TAK TAK sześcioletni
Pastuszko Julia I gitara TAK TAK ośmioletni
Pezda Natalia I fortepian TAK TAK ośmioletni
Pieprzak Ignacy I fortepian TAK TAK sześcioletni
Pluskota Aleksandra I gitara TAK NIE czteroletni
Poelman Nina I perkusja TAK TAK ośmioletni
Potrebka Nastia I akordeon TAK TAK ośmioletni
Pruc Jagoda I perkusja TAK TAK czteroletni
Rozwadowska Kinga I wiolonczela TAK NIE TAK sześcioletni
Rut Gustaw V fortepian TAK TAK ośmioletni
Rut Beata VII flet TAK TAK ośmioletni
Sikora Aleksandra I puzon TAK TAK ośmioletni
Skoczylas Emilia I wiolonczela TAK TAK sześcioletni
Smętek Andrzej I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Sobczak Jakub I altówka TAK NIE TAK sześcioletni
Staniszewska Julia I altówka TAK TAK czteroletni
Starzycka Olga I wiolonczela TAK TAK ośmioletni
Starzyk Igor I fortepian TAK TAK ośmioletni
Stats Joanna I flet TAK NIE TAK sześcioletni
Stawiak Szymon I perkusja TAK TAK ośmioletni
Stefanik Laura I obój TAK TAK ośmioletni
Stefańczyk Mikołaj III perkusja TAK TAK ośmioletni
Sucheta Alicja VI flet TAK TAK ośmioletni
Surma Laura II fortepian TAK NIE konty

nuacja

sześcioletni
Surma Anna I wiolonczela TAK TAK sześcioletni
Szewczyk Nina I fortepian TAK TAK ośmioletni
Szymański Emil III skrzypce TAK TAK sześcioletni
Tadla Marcel II fortepian TAK TAK ośmioletni
Tadla Matilda III skrzypce TAK TAK ośmioletni
Toporkiewicz Rita I klarnet TAK TAK sześcioletni
Tracz Nel I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Twaróg Franciszek II fortepian TAK TAK sześcioletni
Usoltsev Emil I skrzypce TAK NIE TAK sześcioletni
Usoltseva Yeva I skrzypce TAK NIE TAK sześcioletni
Vasylieva Anastasia I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Wdowik Michał I waltornia TAK TAK ośmioletni
Weihonig Julia I skrzypce TAK TAK ośmioletni
Wenc Aleksander I obój TAK TAK sześcioletni
Węgielnik Magdalena I fortepian TAK TAK sześcioletni
Wierzbanowski Tadeusz I akordeon TAK TAK sześcioletni
Wiśniowska Izabela I wiolonczela TAK TAK sześcioletni
Wójcik Wit I fortepian TAK TAK ośmioletni
Wójcik Nina III fortepian TAK NIE sześcioletni
Wróblewska Maria I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Zabolotna Daryna III klarnet TAK TAK sześcioletni
Zagrodzki Maciej III trąbka TAK TAK sześcioletni
Zierold Henryk I obój TAK TAK ośmioletni