AmfiteatrZespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Organizacja dnia otwartego

DZIEŃ OTWARTY ZESPOŁU PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH

IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W KRAKOWIE

 

ROZPOCZĘCIE – GODZ. 9.30 SALA KONCERTOWA (budynek A)

POKAZ UKŁADÓW RYTMICZNYCH KLASY I i II PSM I ST.

przygotowanie ANNA KOMOSA, MARIOLA GRUZA

GODZ. 13.00 – 13.30 SALA KONCERTOWA (budynek A)

WYSTĘP CHÓRU „KRAKOWSKIEJ MŁODEJ FILHARMONII” i ORKIESTRY OSM i PSM I st.

przygotowanie MAREK KLUZA

 

LEKCJE OTWARTE

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL GODZINA SALA

FORTEPIAN

BARBARA FECZKO

9.30 – 13.30

B103

MAŁGORZATA PODSTAWSKA-SKAŁA

9.30 – 12.00

A124

ZUZANNA DRZYMAŁA

10.00 – 13.30

B101

ORGANY

ŁUKASZ M. MATEJA

10.30 – 11.30

A86

SKRZYPCE 

ALTÓWKA

WIOLONCZELA

KONTRABAS

GITARA

RENATA SPERKA

LESZEK DZIERŻĘGA

MAŁGORZATA PIETRUSZKA

NATALIA MIŚ

MARIA BRODZICKA-SATORA

KAROLINA STASIOWSKA

MARTA NAGAWIECKA

FRANCISZEK PALL

MAREK MIECKOWSKI

ROCH MODRZEJEWSKI

ANDRZEJ MODRZEJEWSKI

9.30 – 11.30

10.00 – 12.00

11.30 – 13.30

11.30 – 13.30

10.00 – 12.00

12.00 – 13.30

9.30 – 11.30

11.30 – 13.30

9.30 – 13.30

9.30 – 11.30

11.30 – 13.30

A99

A105

A103

A104

A97

A97

B102

B102

B201

C041

C041

FLET

LILIANNA HORODECKA

9.30 – 13.30

A113

BRONISŁAW ZAJĄC

9.30 – 13.30

A88

OBÓJ

MIROSŁAW DRAK

9.30 – 11.30

C042

SYLWIA TOMERA – DŁUGOSZ

11.00 – 13.30

C022

KLARNET

DEZYDERIUSZ BORONI

9.30 – 11.30

C011

KATARZYNA MARCZAK

11.30 – 13.30

C012

ANDRZEJ ZAJĄC

9.30 – 11.30

C012

FAGOT

ADAM MRÓZ

10.00 – 12.30

C021

TRĄBKA

MICHAŁ BYLICA

9.30 – 11.30

A89

PIOTR NOWAK

9.30 – 11.30

A91

TOMASZ KUDYK

11.30 – 13.30

A89

PAWEŁ WIĘCŁAW

11.30 – 13.30

A91

WALTORNIA

ADAM KOZŁOWSKI

9.30 – 13.30

A82

PUZON/TUBA

WACŁAW FULAR

9.30 – 13.30

B203

TOMASZ GAJEWSKI

9.30 – 13.30

B203

SAKSOFON

IGNACY STOJEK

9.30 – 11.30

B104

KRZYSZTOF WŁODARCZYK

11.30 -13.30

C032

PERKUSJA

ŻANETA SEWERYN

9.30 – 11.30

A83

PIOTR KANIA

9.30 – 11.30

A94

KAROLINA ZIELIŃSKA

11.30 – 13.30

A83

LESZEK ŻUREK

11.30 – 13.30

A94

AKORDEON

GRZEGORZ ŚPIEWAK

9.30 – 13.30

A90

ŚPIEW SOLOWY KARIN WIKTOR – KAŁUCKA  10.00 – 13.00 B110
MARIA ZŁOTEK 10.00 – 13.00

A123

PRÓBY OTWARTE

ORKIESTRA SYMFONICZNA „KRAKOWSKA MŁODA FILHARMONIA”

TOMASZ CHMIEL – dyrygent

godz. 10.00– 13.00 sala koncertowa (budynek A)

ORKIESTRA OSM i PSM I st. 

MAREK  KLUZA – dyrygent

godz. 10.00– 12.00 sala kameralna (budynek A)

ZESPÓŁ SAKSOFONOWY prowadzenie IGNACY STOJEK

godz. 9.30 – 11.30 sala B104

ZESPÓŁ WIOLONCZELOWY prowadzenie FRANCISZEK PALL

godz. 11.30 – 13.30 sala B102

ZESPÓŁ ŻACY KRAKOWSCY prowadzenie BARBARA SIKLUCKA

godz. 11.00 – 12.30   sala B205

PREZENTACJE

POKAZ FILMU O SZKOLE „ŚWIAT PEŁEN MUZYKI”

budynek B , korytarz I p.

POKAZ NAGRAŃ KONCERTOWYCH SZKOLNEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ „KRAKOWSKIEJ MŁODEJ FILHARMONII”

budynek B, korytarz II p.

KONSULTACJE

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. NAUCZANIA godz. 10.00 – 13.00 sekretariat bud. B

PEDAGOG SZKOLNY godz. 9.30 – 13.30

LOGOPEDA godz. 9.30 – 13.30 świetlica

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ godz. 10.00 – 13.00 A115

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY godz. 10.00 – 13.30 świetlica

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO godz. 10.00 – 13.30 A60

NAUCZYCIEL INFORMATYKI (MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA PODANIA ON-LINE) godz. 10.00 – 13.00 A107

NAUCZYCIELE KSZTAŁCENIA SŁUCHU

OSM I st. ALICJA KRAWCZYK godz. 10.00 – 13.30 A60

PSM I st. MARIOLA GRUZA godz. 10.00 – 11.00 B207

OSM II st. i PSM II st. MARCIN PAŁKA godz. 10.00 – 13.00 B204

PODCZAS DNIA OTWARTEGO CZYNNE BĘDĄ RÓWNIEŻ BIBLIOTEKA ORAZ SEKRETARIAT