Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Archiwum

ZEBRANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW

ZEBRANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW

OSM I i II st.

środa-czwartek 30-31 stycznia

 

OSM I st.

Kl. IA     środa – godz. 18.00    s. A115

Kl. IB     środa – godz. 18.00    s. A125

Kl. IIA    środa – godz. 18.00    s. BB24

Kl. IIB    środa – godz. 17.30    s. B025

Kl. IIIA   czwartek- godz. 17.30 s. B024

Kl. IIIB   środa – godz. 18.00    s. BB25

Kl. IVA  środa – godz.  17.45    s. A110

Kl. IVB  środa – godz.  17.30    s. A065

Kl. VA   środa – godz.  17.30    s. A064

Kl. VB   czwartek – godz. 17.30 s. A111

Kl. VIA  czwartek – godz. 17.00 s. A112

Kl. VIB  środa – godz.  17.30   s. A109

Kl. VII   środa – godz.  17.30   s. A108

Kl. VIII  środa – godz.  17.30   s. A106

OSM II st.

Kl. I   czwartek – godz. 17.30    s.  A082

Kl. II    środa – godz.  17.30     s.  B108

Kl. III   środa – godz.  18.00     s.  B209

Kl. IV  środa – godz.   17.30     s.  B205

Kl. V   środa – godz.   18.00     s.  B204

Kl.VI   środa – godz.   17.30     s.  B023

Harmonogram Przesłuchań – zmiany

Dęte blaszane 14-15.11.2018
  środa 14 .11.2018    
  godz. 9.30    
1. Jakub Burtan PSM I st. Krzeszowice Tomislav Susuić
2. Wojciech Cebula ZPSMuz. Kraków Adam Kozłowski
3. Karol Kajm ZPSMuz. Kraków Michał Bylica
4. Antoni Zdziech SM I i II st. Kraków Tomislav Susić
5. Zofia Gancarz SM I i II st. Kraków Tomislav Susić
6. Zofia Bujak SM I i II st. Kraków Paweł Gajewski
7. Leon Gawlik ZSM Wieliczka Paweł Gajewski
8. Antoni Wołkowicz SM I st. Bobowa Mirosław Tokarczyk

Czytaj dalej

Harmonogram Przesłuchań

Dęte blaszane 14-15.11.2018

  środa 14 .11.2018  
     
  godz. 9.30  
1. Wojciech Cebula ZPSMuz. Kraków
2. Karol Kajm ZPSMuz. Kraków
3. Antoni Zdziech SM I i II st. Kraków
4. Zofia Gancarz SM I i II st. Kraków
5. Zofia Bujak SM I i II st. Kraków
6. Leon Gawlik ZSM Wieliczka
7. Antoni Wołkowicz SM I st. Bobowa
8. Mateusz Mazur SM I st. Skawina
9. Kacper Polaszczyk OSM I st. Kraków
  10.40-11.00 przerwa  

Czytaj dalej

KONSULTACJE DLA RODZICÓW !

W środę  14 listopada w godz. 17.00 do 20.00 odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów OSM I i II st.

Laureaci V Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego

NAGRODY

I nagroda
Jan Kubas
ZPSMuz – Bochnia
Naucz.Monika Gruszowska

II nagroda
Paweł Horodyski
PSM I i II st.im.F.Chopina – Olsztyn
Naucz.Jolanta Solowiej

III nagroda
Aleksandra Blanik
PSM I i II st.- Katowice
Naucz.Agata Kobierska

Czytaj dalej

Koncert orkiestry dziecięcej

Zapraszamy w czwartek 18 października na godz. 11.00 na koncert  orkiestry dziecięcej ze Szwajcarii. Wstęp wolny
Informacja o orkiestrze:

OGŁASZA NABÓR DO KLASY ŚPIEWU SOLOWEGO

ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH
im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie

OGŁASZA NABÓR DO KLASY ŚPIEWU SOLOWEGO
NA ROK SZKOLNY 2018/2019

4 października 2018 r. /CZWARTEK/
GODZ. 11.00
NOWA SALA KAMERALNA
Kraków os. Centrum E2

Kandydatów prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza na stronie szkoły: PODANIE

Szczegółowych informacji udziela sekretariat  szkoły tel. + 48126448835

ZEBRANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW

ZEBRANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW

OSM I i II st.

Środa 12 września

 

OSM I st.

Kl. IA     godz. 18.00    s. A115

Kl. IB     godz. 18.00    s. A125

Kl. IIA    godz. 17.30    s. BB24

Kl. IIB    godz. 17.30    s. B025

Kl. IIIA   godz. 17.30    s. B024

Kl. IIIB   godz. 17.30    s. BB25

Kl. IVA  godz.  17.30   s. A110

Kl. IVB  godz.  17.30   s. A065

Kl. VA   godz.  17.30   s. A064

Kl. VB   godz.  17.30   s. A111

Kl. VIA  godz.  17.30   s. A112

Kl. VIB  godz.  17.30   s. A109

Kl. VII   godz.  17.30   s. A108

Kl. VIII  godz.   17.30  s. A106

OSM II st.

Kl. I     godz.  17.30    s.  A082

Kl. II    godz.  18.00    s.  B108

Kl. III   godz.  18.00    s.  B209

Kl. IV  godz.   17.30    s.  B205

Kl. V   godz.   17.00    s.  B206

Kl.VI   godz.   17.30    s.  B023