Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Plan prób orkiesty KMF

Plan prób

  • Nieobecność na próbach nie zwalnia z „bycia na bieżąco”!

————————

18.09 (środa) g. 17 – 20 – program 22.09 – próba z solistami i chórem

    – proszę poukładać nuty wg nowej kolejności koncertowej!

21.09 (sobota) g. 9.30 – 12.30 – program 22.09 – próba z solistami i chórem

22.09 (niedziela) g. 13.30 – próba Al. Róż, koncert g. 18

25.09 (środa) – g. 17 – 19.30 Requiem Mozarta – próba sekcyjna

28.09 (sobota) g. 10 – 15 – próba składu do Bielefeld

29.09 (niedziela) – wyjazd do Bielefeld


———————————————————————————————————

KONCERTY:

22.09 (niedziela) – Al. Róż – wszyscy

  1. Młyny Boże
  2. W krzyżu cierpienie
  3. Słowa
  4. Z dawna Polski
  5. Barka
  6. Własnymi rękami
  7. Wyśpiewać Miłosierdzie
  8. Czarna Madonno
  9. Łąka i wiatr
  10. Bogu i ludziom
  11. Matka Boska Śnieżna
  12. Królowej Anielskiej
  13. Niech nam nie mówią
  14. Zapada zmrok
  15. My chcemy Boga
  16. Abba
  17. Te Deum

29.09 (niedziela) – 5.10 (sobota) – Warsztaty orkiestrowe w Bielefeld

program naszego koncertu:

  1. H. Czyż – Canzona di barocco
  2. J. S. Bach – Koncert d-moll na dwoje skrzypiec (cały)
  3. T. Frączkiewicz–Kirkov – Polonez
  4. F. Strauss – Koncert na waltornię cz. I
  5. M. W. Kozakiewicz – Polonez
  6. J. Hubay – Hejre Kati
  7. A. Piazzolla – Fugata
  8. W. Kilar – Orawa

program wspólnych warsztatów:

  1. F. Schubert – Uwertura w stylu włoskim
  2. A.L. Webber – Upiór w operze
  3. D. Kabalewski – Koncert wiolonczelowy cz. I i II |(tylko smyczki i blacha)
  4. Rosetti – Rondo (tylko dęte drewniane)
  5. Smetana – Taniec Komediantów

19.10 (sobota) g. 20 – Mozart – Requiem (Bazylika oo. Franciszkanów)

8.11 (piątek) Koncert w Centrum Kogresowym (ICE)

styczeń – kolędy

9.05 (sobota) g. 19 – Nowohucka Wiosna Muzyczna

J. S. Bach – Koncert d-moll na dwoje skrzypiec

J. Haydn – Koncert fortepianowy D-dur

L. van Beethoven – 3 Koncert fortepianowy c-moll