Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Plan lekcji online

Kl. 4A OSM I st. (wychowawca p. Zofia Walczak)

godziny Poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.00 – 10.45 Przyroda (ZW) j. polski (BO) j. polski (BO)
11.00 – 11.45 j. angielski (AK)

Kl. 4B OSM I st.  (wychowawca p. Justyna Godzicka)

godziny Poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.30 – 11.15 j. polski (JG) j. polski  (JG) j. polski  (JG)
11.00- 11.45 Przyroda (ZW) j. angielski (AK)
13.30 – 14.15 j. angielski (RKG)

 

Klasa  5A  OSM I st.  (wychowawca  p. Beata Oświęcimska)

godziny Poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.00 -10.45 j. angielski (AK)(IKW)
11.00 – 11.45 j. polski (BO) j. polski (BO)

Klasa  5B  OSM I st.  (wychowawca  p. Agnieszka Cholewa)

godziny Poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10:00-10:45 j. angielski (BPK)
12.15 – 13.00 j. angielski (BPK)

 

Klasa  6A  OSM I st.  (wychowawca p. Barbara Kurcz)

godziny Poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
11.00 – 11.45 j. polski (BO) j. polski (BO) j. angielski (AK)

 

Klasa  7 OSM I st.  (wychowawca  p. Justyna Sułek)

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9.30 – 10.30 G. wych. (JS) Matematyka (KN)
11.15 – 12.00 Geografia (PD) 11.15 – 12.15 j. ang. (IKW) Chemia (JO) j. włoski (KT) 11.00 – 12.00 j. ang (IKW)
12.15 – 13.15 Matematyka
(KN)
j. polski (JG) Matematyka
(KN)
j. polski (JG)

 

Klasa  8 OSM I st.  (wychowawca p. Mariola Gruza)

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.15 – 11.00 Matematyka
(KN)
Chemia (JO) Matematyka
(KN)
11.15 – 12.00 j. ang. (IKW)

(TP – Skype)

j. włoski (KT) 11.15 – 12.15 j. ang. (Skype) (TP) j. ang. (IKW) godz. wych. (MG)
12.15 – 13.15 J. polski (AI) Geografia (PD) 12.15 – 13.00 j. polski (AI) Historia i wos

(JS)

13.45 – 14.45
15.00 – 16.00

 

Klasa  I OSM II st.  (wychowawca  p. Arkadiusz Mielniczek)

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.15 – 11.00 kszt. słuchu (MWDz) G. wych. (AKM) Chemia (JO)
11.00 – 12.00 Matematyka (MJ) j. polski (AI) Matematyka (MJ) Język polski (AI) j. włoski (KT)
12.15 – 13.15 Historia i wos (GSz) j. angielski  (BPK)(IKW) Geografia (PD) j. angielski (IKW)
13.14 – 14.00 kszt. słuchu (MP) j. angielski  (BPK)

 

Klasa  II OSM II st.   (wychowawca p. Małgorzata Jerzmanowska)

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.15 – 11.00 j. ang. (IKW)

(TP – Skype)

j. ang. (IKW)

(TP – Skype)

Historia (JS)
11.15 – 12.15 j. polski (JG) Matematyka (MJ) j. polski (JG) Matematyka (MJ) kszt. słuchu

12.00-12.45 (MWDz)+(MP)

12.30 – 13.30 Geografia (PD) 12.30 – 13.15 j. włoski (KT) Historia i wos (GSz) Chemia (JO)

 

Klasa  III OSM II st.  (wychowawca p. Anna Pikor-Boczek)

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9.30 – 10.30 kszt.  słuchu 9.30 – 10.15 (MWDz) Chemia (JO)
11.00 – 12.00 Język włoski (KT) J. angielski (BPK)

(TP – Skype)

Geografia (PD) J. angielski (BPK)

(TP – Skype)

Historia i wos (GSz)
12.30 – 13.15 Matematyka PR (EA) Język polski (APB) Język polski (APB)
13.45 – 14.45 Chemia kółko
15.00 – 16.00 kszt. słuchu 15.00 – 15.45 (MP) Matematyka PP (EA) Matematyka

PP (EA)

 

Klasa  IV OSM II st.  (wychowawca p. Ewa Adamiszyn)

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.00 – 10.45 J. angielski PR (BPK)
11.00 – 12.00 Matematyka PP (EA) Chemia (JO) Matematyka PP (EA) Geografia (PD) Matematyka PP (EA)
12.15 – 13.15 J. angielski (BPK)+(IKW) Język polski (APB) Język włoski (IKT) J. angielski (BPK)+(IKW) Język polski (APB)
13.30 – 14.30 Matematyka PR (EA) Kszt. słuchu (MWDz) kszt. słuchu 13.45 – 14.30 (MP)
13.45 – 14.45 Chemia kółko
16.00 – 17.00 Historia i wos (GSz)
g. wych. (EA) (sobota godzina 11.00-12.00)

 

Klasa  V OSM II st. (wychowawca p. Katarzyna Tarkowska )

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
10.00 – 10.45 J. angielski  (TP – Skype) j. angielski   PR  (TP – Skype) J. angielski

(TP – Skype)

11.00 – 12.00 J. angielski (BPK) Matematyka PP (EA) J. angielski (BPK) Matematyka PP (EA) Język polski (APB)
12.15 – 13.15 Język włoski (KT) Matematyka PR (EA) Chemia PR (JO) Matematyka PR (EA) Chemia PR (JO)
13.30 – 14.30 Matematyka PR (EA) Język polski (APB) J. włoski PR (KT) G. wych. (KT) Język polski
PR (APB)
14.00 – 15.30 Kszt . słuchu
(MWDz)
17.00 – 18.00 kszt. słuchu (MP) kszt. słuchu (MP)