Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Konsultacje dla uczniów i rodziców

Nazwisko i imię dzień godzina
Adamiszyn Ewa czwartek 15:00 – 16:00
Banaś Paulina czwartek 10.00 – 11.00
Cholewa Agnieszka wtorek 10.00-11.00
Ciesielska Marta wtorek 12:00 – 13:00
Dyląg Paweł wtorek 10.00 – 11.00
Godzicka Justyna środa              czwartek 14.00 – 15.00    11.00- 12.00
Gruza Mariola środa 11.00 – 12.00
Ilnicka Anna wtorek 13.00 – 14.00
Jerzmanowska Małgorzata wtorek 10.00- 11.00
Kalarus-Grabowska Renata poniedziałek 15.00-16.00
Kondratowicz-Matoga Katarzyna poniedziałek 15.00 – 16.00
Kordas Magdalena środa 11.00 – 12.00
Krakowska-Wróblewska Ilona środa 11.00-12.00
Krawczyk Alicja środa 12:00 – 13:00
Kubacka Anna wtorek 14:00 – 15:00
Kurcz Barbara poniedziałek 11.00-12.00
Kurowska Marzanna czwartek 13.00 – 14.00
Lis Maciej (o. Jakub)
Lubaszewska Maria wtorek 11.00 – 12.00
Malinowska Anna wtorek   czwartek 10 -11:30, 17-18
Mielniczek Arkadiusz środa
czwartek
11.00 – 12.00 15.00-16.00
Nagawiecka Krystyna środa 12.00- 13.00
Niebrzydowska Kinga czwartek 13.00 – 14.00
Opozda Joanna środa 16.00 – 17.00
Oświęcimska Beata środa 16.00-17.00
Pałka Marcin czwartek 11.00 – 12.00
Peszat Tomasz czwartek 8.00-12.00
Pikor-Boczek Anna czwartek 14.00 – 15.00
Pilch-Kasprzyk Barbara poniedziałek 15.00 – 16.00
Piwowar Anna piątek 13.00 – 14.00
Pudełko Weronika wtorek, czwartek 11.00 – 12.00
Rygiel Grażyna wtorek 13.00 – 14.00
Solawa Andrzej (o. Jerzy)
Suchanek Elżbieta wtorek,        czwartek 10.00 – 11.00, 17.00 -18.00
Sudek Agata wtorek, czwartek 11.00- 12.00
Sułek Justyna Wtorek
czwartek
15.00 – 16.00
15.00 – 16.00
Szymanowski Grzegorz środa 10.00 – 11.00
Tarkowska Katarzyna poniedziałek 15.00 – 16.00
Tokarska Anna (s. Nikola) Wtorek
czwartek
11.00 – 12.00
Zofia Walczak poniedzałek czwartek 10.00 – 11.00 14.00-15.00
Wiktorczyk-Dzioba Magdalena Wtorek
czwartek
10.00.11.00
17.00 – 18.00
Ziemianin Alina  wtorek czwartek 16.00- 17.00    11.00-12.00
Małgorzata Morawiecka Wtorek 14:00 – 15:00
Chanek Robert poniedziałek 9:00 – 11:00
Chudzikiewicz Iwona poniedziałek czwartek  16.00 – 17.00 16.00 – 17.00
Klimas-Kuchtowa Ewa poniedziałek 16.00 – 18.00