Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

HARMONOGRAM

XIV REGIONALNY KONKURS CZYTANIA NUT GŁOSEM

dla uczniów szkół muzycznych I stopnia

1. 02. 2018 r.

HARMONOGRAM

10. 00
DUDA Sebastian
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. K. Ogińskiego w Miechowie
Nauczyciel: dr Anna Kalarus
10. 15
PODGÓRSKI Marcel
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. K. Ogińskiego w Miechowie
Nauczyciel: dr Anna Kalarus
10. 30
WARNECKA Anita
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: Marta Ciesielska
10. 45
BIEŃCZYCKA Amelia
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. I. J. Paderewkiego w Krakowie
Nauczyciel: Lidia Florek-Stokłosa
11. 00
CHMIEL Kacper
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: Alicja Krawczyk
11. 15
GORTAT Maciej
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: Alicja Krawczyk

***

12. 00
MARZEC Aleksandra
Szkoła Muzyczna I st. w Pałecznicy
Nauczyciel: Beata Sypek
12. 15
ZEGAN Karolina
Szkoła Muzyczna I st. w Pałecznicy
Nauczyciel: dr Natalia Podolskaya
12. 30
TRZEŚNIEWSKI Antoni
Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Wanda Nikodemowicz
12. 45
ŚMIETANA Justyna
Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Wanda Nikodemowicz
13. 00
MANIA Oliwia
Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Katarzyna Hampel
13. 15
DRAPAŁA Piotr
Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Marek Hampel
13. 30
TRYBOŃ Ignacy
Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Marek Hampel
13. 45
RUSZAR Zuzanna
Szkoła Muzyczna I st. Nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
Nauczyciel: Katarzyna Hampel

***

15. 00
SZYMULA Franciszek
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
Nauczyciel: Monika Szymska
15. 15
PAWEŁEK Maria
Szkoła Muzyczna I st. w Koszycach
Nauczyciel: Bogusława Opolska-Targosz
15. 30
GWIZDAŁA Krystian
Szkoła Muzyczna I st. w Dobczycach
Nauczyciel: Magdalena Irzyk
15. 45
ZIEMBLA Oliwier
Szkoła Muzyczna I st. im. O. Kolberga w Czasławiu
Nauczyciel: Halina Repeć
16. 00
STOSEL Wojciech
Państwowa Szkoła Artystyczna w Zakopanem
Nauczyciel: Maria Czubernat-Gródek
16. 15
WOŹNIAK Arkadiusz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina W Nowym Sączu
Nauczyciel: Marzena Pikuła

***

16. 45
FLOREK Jakub
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach
Nauczyciel: Emilia Ogonowska-Jaroń
17. 00
KARCZEWSKA Ilona
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach
Nauczyciel: Emilia Ogonowska-Jaroń
17. 15
TRZEBIŃSKI Maksymilian
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach
Nauczyciel: Emilia Ogonowska-Jaroń