Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Harmonogram Przesłuchań – zmiany

Dęte blaszane 14-15.11.2018
  środa 14 .11.2018    
  godz. 9.30    
1. Jakub Burtan PSM I st. Krzeszowice Tomislav Susuić
2. Wojciech Cebula ZPSMuz. Kraków Adam Kozłowski
3. Karol Kajm ZPSMuz. Kraków Michał Bylica
4. Antoni Zdziech SM I i II st. Kraków Tomislav Susić
5. Zofia Gancarz SM I i II st. Kraków Tomislav Susić
6. Zofia Bujak SM I i II st. Kraków Paweł Gajewski
7. Leon Gawlik ZSM Wieliczka Paweł Gajewski
8. Antoni Wołkowicz SM I st. Bobowa Mirosław Tokarczyk

  godz. 10.30    
9. Mateusz Mazur SM I st. Skawina Konrad Pisera
10. Kacper Polaszczyk OSM I st. Kraków Krzysztof Bukowski
  10.45-11.00 przerwa    
  godz. 11.00    
11. Krzysztof Sarga SM I st. Świątniki Górne Ernest Heksel
12. Jakub Konopka SM I st. Świątniki Górne Marcin Wrazidło
13. Bartosz Sala SM I st. Brzesko Piotr Kleśny
14. Bartosz Stańczyk SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów Grzegorz Salamon
  godz. 11.35-12.00 przerwa    
  godz. 12.00    
15. Bartos Dybała SM I st. Koszyce Marek Perc
16. Mateusz Wilk SM I st. Koszyce Jacek Chudziak
17. Weronika Kubik SM I st. Domosławice Marek Perc
18. Rafał Cygan SM I st. Czasław Eugeniusz Sokół
  godz. 12.40    
19. Kamil Sroka SM I st. Czasław Dominik Borek
20. Przemysław Bukowiec ZPSM Bochnia Wojciech Frankowicz
21. Sebastian Seremak ZPSM Bochnia Bogdan Skocz
22. Adrian Twaróg SM I st. Żegocina Jakub Puch
23. Tomasz Tomczyk PSM I st. Miechów Przemysław Sokół
24. Jan Żurek SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów Marek Gumiela
       
  13.40-15.00 przerwa    
  godz. 15.00    
25. Jakub Rompalski PSM I st. Żywiec Michał Stanko
26. Jakub Flaka PSM I st. Żywiec Michał Stanko
27. Emilia Kastelik PSM I st. Żywiec Piotr Gibas
28. Filip Koselarz SM I st. Pińczów Krzysztof Gajda
  godz. 15.35    
29. Kacper Baran ZPSM Kielce Krzysztof Gajda
30. Damian Prus ZPSM Kielce Marcin Czajkowski
  15.55-16.10 przerwa    
  godz. 16.10    
31. Amadeusz Lasia SM I st. Pińczów Karol Serek
32. Anna Przybyłowicz ZPSM Gorlice Robert Pisarek
33. Krzysztof Kędzior ZPSM Gorlice Alfred Duda
34. Wiktoria Tokarczyk PSM I i II st. Nowy Sącz Andrzej Szkaradek
35. Kacper Michalik PSM I i II st. Nowy Sącz Mirosław Tokarczyk
  godz. 16.50    
36. Damian Węgrzyn PSM I i II st. Nowy Sącz Marcin Kokosza
37. Łukasz Pomietło SM I st. Rożnów Marcin Kokosza
38. Bartosz Gabryś PSM I i II st. Nowy Targ Józef Pańszczyk
39. Albert Moś PSM I i II st. Nowy Targ Józef Pańszczyk
  godz. 17.25    
40. Klaudia Michniak SM I st. Sobolów Katarzyna Czernik
41. Albert Kowalik SM I st. Gdów Katarzyna Czernik
42. Michał Patrzałek ZSM Tarnów Wacław Smoliński
43. Wojciech Orzeł SM I st. Domosławice Jan Gąsawski
  18.05    
44. Bartosz Piasecki PSM I i II st. Wadowice Marcin Gajewski
45. Sebastian Stopa PSM I i II st. Wadowice Janusz Cholewka
46. Michał Czuba PSM I i II st. Wadowice Janusz Cholewka
47. Daniel Grzyb SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów Maurycy Biesiadecki
  18.45 zakończenie I dnia    
       
  czwartek 15.11.2018    
  godz. 9.30    
48. Teresa Dyduła SM I st. Świątniki Górne Jadwiga Kotarba
49. Michał Lorenc ZSM Wieliczka Arkadiusz Bała
50. Karol Waligóra SM I st. Domosławice Andrzej Król
51. Seweryn Stempak ZPSMuz. Kraków Paweł Więcław
  godz. 10.00    
52. Dominik Nowak ZPSMuz. Kraków Tomasz Gajewski
53. Krzysztof Cebula ZPSMuz. Kraków Tomasz Kudyk
54. Franciszek Maj ZPSMuz. Kraków Tomasz Kudyk
  godz.10.25    
55. Stefan Trzaskalik SM I i II st. Kraków Wojciech Kamionka
56. Michał Durowski OSM I st. Kraków Paweł Durowski
  godz. 10.40    
57. Mateusz Kot SM I st. Słomniki Tomasz Rzepka
58. Bartłomiej Gadowski SM I st. Świątniki Górne Paweł Popowicz
  godz. 11.00-11.30 przerwa    
  godz. 11.30    
59. Krystian Kica SM I st. Mikluszowice Bogdan Tomala
60. Daniel Sapalski SM I st. Stary Sącz Piotr Biel
61. Marcin Turek SM I st. Łącko Piotr Biel
62. Szymon Stawiarski SM I st. Łącko Jakub Curzydło
63. Patryk Sawina SM I st. Łącko Jarosław Strączek
  godz. 12.10    
64. Maciej Marszałek SM I st. Sucha Beskidzka Roman Marczyński
65. Dawid Pajor SM I st. Sucha Beskidzka Piotr Kleśny
66. Dominik Żmuda SM I st. Sucha Beskidzka Szymon Piątek
67. Jakub Jaromin SM I st. Sucha Beskidzka Szymon Piątek
  godz. 12.45    
68. Dominik Bera ZPSM Kielce Adam Chmielewski
69. Emilia Knapik SM I st. Dobczyce Marcin Wrazidło
70. Wiktor Orzechowski PSM I st. Myślenice Andrzej Moskal
71. Franciszek Wiercioch ZPSA Zakopane Piotr Bednarczyk
72. Jacek Konieczny SM I st. Nr 1 Kraków, Pilotów Maurycy Biesiadecki
73. Artur Krywoborodenko SM I st. Dobra Jakub Imielski
74. Bartłomiej Rekucki SM I st. Czasław Konrad Pisera
  13.50 zakończenie Przesłuchań