Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Zakwalifikowani i przyjęci OSM II st. i PSM II st.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH I PRZYJĘTYCH DO OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ II st. i PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ II st.

Informacja dla kandydatów:

  1. Do dnia 10 lipca 2020 r. należy dostarczyć zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia w szkole artystycznej, wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (w przypadku kandydatów wydziału wokalnego lekarza specjalisty: laryngologa lub foniatry).
  2. Do dnia 10 lipca 2020 r. należy dostarczyć świadectwo szkolne potwierdzające otrzymanie promocji do klasy VII szkoły podstawowej (dotyczy kandydatów do OSM II st.)

 

Lista kandydatów do OSM II stopnia

Nazwisko Imię klasa instrument zakwalifikowany przyjęty
Boczek Szczepan I trąbka TAK TAK
Chmiel Grzegorz I skrzypce TAK TAK
Długosz Dagmara I klarnet TAK TAK
Doniec Filip I waltornia TAK TAK
Gurbiel-Radomska Maria I skrzypce TAK TAK
Hajda Igor I trąbka TAK TAK
Kozacki Patryk I puzon TAK TAK
Król Michalina I skrzypce TAK TAK
Kubik Szymon I gitara TAK TAK
Kucharzyk Wojciech I fagot TAK TAK
Marcowski Bartłomiej I fortepian TAK TAK
Nowak Piotr I perkusja TAK TAK
Ogonowska Weronika I gitara TAK TAK
Pauch Łucja I flet TAK TAK
Pleśniak Julia I obój TAK TAK
Romaniszyn Andrzej I fortepian TAK TAK
Roszkowska Dobrochna I skrzypce TAK TAK
Sarota Natalia I fortepian TAK TAK
Siciak Mikołaj I perkusja TAK TAK
Szlezer Sebastian I trąbka TAK TAK
Szymonik Matylda I skrzypce TAK TAK
Ślimak Zofia I skrzypce TAK TAK
Świątek Sergiusz I akordeon TAK TAK
Warnecka Paulina I fortepian TAK TAK
Przypis Tymon III skrzypce nie dotyczy TAK
Wolny Julia III wiolonczela nie dotyczy TAK
Woźniak Barbara III śpiew nie dotyczy TAK

 

Lista kandydatów do PSM II stopnia
Nazwisko Imię klasa instrument zakwalifikowany przyjęty 
Borusiewicz Szymon I fortepian TAK TAK
Fijałka Amelia I fortepian TAK TAK
Grochola Julia I śpiew TAK TAK
Jagusiak Patryk I puzon TAK TAK
Król Ewa I akordeon TAK TAK
Król Katarzyna I śpiew TAK TAK
Liskiewicz Wiktoria I skrzypce TAK TAK
Łobodziński Wiktor I śpiew TAK TAK
Łoziak Maja I skrzypce TAK TAK
Nesterak Gabriela I flet TAK TAK
Nowak Judyta I klarnet TAK TAK
Pawełek Maria I skrzypce TAK TAK
Pawełek Krzysztof I perkusja TAK TAK
Posturzyńska Milena I klarnet TAK TAK
Trela Gabriela I klarnet TAK TAK
Twaróg Amelia I saksofon TAK TAK
Tyrańska Hanna I śpiew TAK TAK
Wajda Julia I klawesyn TAK TAK
Wierzbicka Urszula I gitara TAK TAK
Wojak Anna I śpiew TAK TAK
Domagała Tomasz I altówka TAK TAK
Guzik Maja I skrzypce TAK TAK
Imielski Piotr I skrzypce TAK TAK
Marecka Joanna I skrzypce TAK TAK
Wajda Leon I gitara TAK TAK
Ziajka Katarzyna I skrzypce TAK TAK
Ładoś Alicja II skrzypce nie dotyczy TAK
Mienik Aleksandra II altówka nie dotyczy TAK
Bochaczyk Paulina III puzon nie dotyczy TAK
Grzesiek Natan III altówka nie dotyczy TAK
Kapusta Weronika III wiolonczela nie dotyczy TAK
Mysza Brajan III trąbka nie dotyczy TAK