Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Zakwalifikowani i przyjęci OSM I st. i PSM I st.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH I PRZYJĘTYCH DO OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I st. i PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I st.

 

Informacja dla kandydatów:

  1. Do dnia 10 lipca 2020 r. należy dostarczyć zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia w szkole artystycznej, wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.
  2. Do dnia 10 lipca 2020 r. należy dostarczyć świadectwo szkolne potwierdzające promocję do wskazanej klasy (nie dotyczy kandydatów do klasy I OSM oraz kandydatów do PSM).

 

Lista kandydatów do OSM I stopnia
Nazwisko Imię klasa instrument zakwalifikowany przyjęty
Bądel Jonasz I wiolonczela TAK TAK
Bogusz Zuzanna I skrzypce TAK TAK
Brutanek Rita I obój TAK TAK
Dudzik Antonina I wiolonczela TAK TAK
Filip Marysia I wiolonczela TAK TAK
Florka Nadia I flet TAK TAK
Fraś Kacper I gitara TAK TAK
Fraś Miłosz I fortepian TAK TAK
Gablankowska Helena I gitara TAK TAK
Jachna Julia I fortepian TAK TAK
Janowska Barbara I fortepian TAK TAK
Jaworska Amelia I skrzypce TAK TAK
Jonczak Marika I saksofon TAK TAK
Kania Barbara I skrzypce TAK TAK
Kłaput Stanisław I perkusja TAK TAK
Kordas Szymon I skrzypce TAK TAK
Kosmal Stanisław I fortepian TAK TAK
Kościelniak Aleksandra I gitara TAK TAK
Kurcz Maksymilian I trąbka TAK TAK
Marko Paweł I fortepian TAK TAK
Michaldo Grzegorz I trąbka TAK TAK
Musiał Matylda I gitara TAK TAK
Nosiadek Tomasz I fortepian TAK TAK
Obszański Kacper I skrzypce TAK TAK
Pastuszko Alicja I obój TAK TAK
Podniesińska Janina I fortepian TAK TAK
Potrebka Borys I gitara TAK TAK
Pytel Agata I wiolonczela TAK TAK
Sarna Agata I skrzypce TAK TAK
Sikora Antonina I saksofon TAK TAK
Smęder Hanna I skrzypce TAK TAK
Stachyra Zofia I flet TAK TAK
Sułek Adam I puzon TAK TAK
Szałapak Tomasz I waltornia TAK TAK
Szyma Maria I klarnet TAK TAK
Tworek Jakub I fortepian TAK TAK
Wojtusik Milena I fortepian TAK TAK
Wójcik Olaf I fortepian TAK TAK
Wróblewski Korneliusz I perkusja TAK TAK
Zielński Michał I puzon TAK TAK
Byrska Liwia IV fortepian nie dotyczy TAK
Szełęga Jan VIII gitara nie dotyczy TAK

 

Lista kandydatów  do PSM I stopnia
Nazwisko Imię klasa instrument zakwalifikowany przyjęty cykl
Bajor Kinga I fortepian TAK TAK sześcioletni
Banaś Emma I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Bochenko Helena I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Czura Anna I fortepian TAK TAK sześcioletni
Czura Tadeusz I klarnet TAK TAK sześcioletni
Domagała Michał I wiolonczela TAK TAK sześcioletni
Drabik Ignacy I fagot TAK TAK sześcioletni
Dziurdzia Marta I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Gawroński Antoni I fortepian TAK TAK sześcioletni
Gondek Adam I klarnet TAK TAK sześcioletni
Gozdecka Stefania I fortepian TAK TAK sześcioletni
Janowska Katarzyna I klarnet TAK TAK sześcioletni
Kolomoiets Ivan I akordeon TAK TAK sześcioletni
Kolomoiets Kornii I fagot TAK TAK sześcioletni
Kowal Karol I akordeon TAK TAK sześcioletni
Leń Zofia I trąbka TAK TAK sześcioletni
Męciwoda Róża I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Pilawski Antoni I fortepian TAK TAK sześcioletni
Potrzeszcz Nikodem I obój TAK TAK sześcioletni
Rychlicka Maja I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Staniewska Joanna I klarnet TAK TAK sześcioletni
Staniewska Aleksandra I obój TAK TAK sześcioletni
Stefańczyk Mikołaj I perkusja TAK TAK sześcioletni
Stefańczyk Jan I waltornia TAK TAK sześcioletni
Wilk Maciej I fortepian TAK TAK sześcioletni
Wróbel Lena I skrzypce TAK TAK sześcioletni
Bac Milena III gitara nie dotyczy TAK sześcioletni
Stefańczyk Oliwia III klarnet nie dotyczy TAK sześcioletni
Budnik Tytus I klarnet TAK TAK czteroletni
Dec Julia I flet TAK TAK czteroletni
Gediga Julia I klarnet TAK TAK czteroletni
Kadłuczka Julia I obój TAK TAK czteroletni
Lichosik Miłosz I saksofon TAK TAK czteroletni
Podsiadło Michał I kontrabas TAK TAK czteroletni
Szostak Maja I fortepian TAK TAK czteroletni
Zasada Wojciech II fortepian nie dotyczy TAK czteroletni