Dzień Otwarty ZPSMuzZespół Państwowych Szkół Muzycznych
Zapraszamy na Dzień Otwarty ZPSMuz
6 kwietnia 2019 r. godzina 9.30 – 13.30 »
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych

Archiwum

ZEBRANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW

ZEBRANIA Z RODZICAMI UCZNIÓW

OSM I i II st.

środa-czwartek 30-31 stycznia

 

OSM I st.

Kl. IA     środa – godz. 18.00    s. A115

Kl. IB     środa – godz. 18.00    s. A125

Kl. IIA    środa – godz. 18.00    s. BB24

Kl. IIB    środa – godz. 17.30    s. B025

Kl. IIIA   czwartek- godz. 17.30 s. B024

Kl. IIIB   środa – godz. 18.00    s. BB25

Kl. IVA  środa – godz.  17.45    s. A110

Kl. IVB  środa – godz.  17.30    s. A065

Kl. VA   środa – godz.  17.30    s. A064

Kl. VB   czwartek – godz. 17.30 s. A111

Kl. VIA  czwartek – godz. 17.00 s. A112

Kl. VIB  środa – godz.  17.30   s. A109

Kl. VII   środa – godz.  17.30   s. A108

Kl. VIII  środa – godz.  17.30   s. A106

OSM II st.

Kl. I   czwartek – godz. 17.30    s.  A082

Kl. II    środa – godz.  17.30     s.  B108

Kl. III   środa – godz.  18.00     s.  B209

Kl. IV  środa – godz.   17.30     s.  B205

Kl. V   środa – godz.   18.00     s.  B204

Kl.VI   środa – godz.   17.30     s.  B023

Harmonogram Przesłuchań – zmiany

Dęte blaszane 14-15.11.2018
  środa 14 .11.2018    
  godz. 9.30    
1. Jakub Burtan PSM I st. Krzeszowice Tomislav Susuić
2. Wojciech Cebula ZPSMuz. Kraków Adam Kozłowski
3. Karol Kajm ZPSMuz. Kraków Michał Bylica
4. Antoni Zdziech SM I i II st. Kraków Tomislav Susić
5. Zofia Gancarz SM I i II st. Kraków Tomislav Susić
6. Zofia Bujak SM I i II st. Kraków Paweł Gajewski
7. Leon Gawlik ZSM Wieliczka Paweł Gajewski
8. Antoni Wołkowicz SM I st. Bobowa Mirosław Tokarczyk

Czytaj dalej

Harmonogram Przesłuchań

Dęte blaszane 14-15.11.2018

  środa 14 .11.2018  
     
  godz. 9.30  
1. Wojciech Cebula ZPSMuz. Kraków
2. Karol Kajm ZPSMuz. Kraków
3. Antoni Zdziech SM I i II st. Kraków
4. Zofia Gancarz SM I i II st. Kraków
5. Zofia Bujak SM I i II st. Kraków
6. Leon Gawlik ZSM Wieliczka
7. Antoni Wołkowicz SM I st. Bobowa
8. Mateusz Mazur SM I st. Skawina
9. Kacper Polaszczyk OSM I st. Kraków
  10.40-11.00 przerwa  

Czytaj dalej

KONSULTACJE DLA RODZICÓW !

W środę  14 listopada w godz. 17.00 do 20.00 odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów OSM I i II st.

Laureaci V Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego

NAGRODY

I nagroda
Jan Kubas
ZPSMuz – Bochnia
Naucz.Monika Gruszowska

II nagroda
Paweł Horodyski
PSM I i II st.im.F.Chopina – Olsztyn
Naucz.Jolanta Solowiej

III nagroda
Aleksandra Blanik
PSM I i II st.- Katowice
Naucz.Agata Kobierska

Czytaj dalej

Koncert orkiestry dziecięcej

Zapraszamy w czwartek 18 października na godz. 11.00 na koncert  orkiestry dziecięcej ze Szwajcarii. Wstęp wolny
Informacja o orkiestrze: